Green Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Blood


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Gripa *cough cough* si vaccin

In jos 
+8
P-şi-mai-multe
Synapsis.
.Fancy underwear
Elodia->d(-_-)b
Luna.
Strawberry Delight!
difficult.song
scarba.mica
12 participanți
AutorMesaj
scarba.mica
Moddie fan-fic
scarba.mica


Mesaje : 38
Puncte : 5375
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Cucumber Land

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/12/2009, 02:21

Am gasit ceva pe internet, ceva foarte dragut care se pupa intre ele pe tema gripei porcine, si m-am gandit ca na, ar fi interesant sa cam afle lumea care este rolul acestui virus.

1)Poate fi adevarat. Totusi e bine de stiut !!! email-ul asta l-am primit acum ceva timp, si ca urmare a articolului sunt cam 80% sigura ca este adevarat, din moment ce vaccinul NU a fost testat inca. Virusul a fost adus din SUA, deci este o si mai mare probabilitate ca asta sa fie motivul. Eu nu vreau sa ma vaccinez, nu sunt cobaiul loir, mai bine mor de gripa Neutral

https://www.youtube.com/watch?v=ak7s0sBYzfA&feature=player_embedded#


A IESIT LA IVEALA ADEVARUL DESPRE GRIPA PORCINA- DEPOPULAREA PLANETEI!!!

> In sfarsit o femeie din Austria a fost suficient de puternica si a decis sa relateze adevarul in fata lumii intregi si de aceea dupa cateva zile a pierdut locul de munca, ceea ce reprezinta dovada ca vaccinarea in forta a populatiei care are loc in SUA, Canada, Australia si Marea Britanie nu e deloc sigura asa cum ni se prezinta!
> In aceste tari toti oamenii (100% din populatie), sunt obligati sa se vaccineze impotriva gripei porcine si daca refuza sunt condamnati fie la 1 an de inchisoare fie trebuie sa plateasca 250 000 USD amenda, cum se intampla in SUA!
> In celelalte tari se va vaccina fie toata populatia fie cea mai mare parte din oameni!!

> Croatia a facut comanda la aprox.2,5 mil de vaccinuri, Serbia , Macedonia si Romania la fel.. Vaccinarea va incepe in toamna cand prin vaccinare se vor infecta oameni sanatosi, iar atunci cand vor incepe decesele in masa explicatia oficiala in mass media va fi ” mutatia virusului care nu mai poate fi oprita”
> Fiti intelepti si cercetati aceasta tema si nu va vaccinati impotriva gripei porcine, prea multe lucruri sunt suspecte si fara logica!
> Prin aceasta metoda se urmareste planul de DEPOPULARE A LUMII, ceea ce inseamna eliminarea si uciderea a 90% din oamenii de pe intreaga planeta din partea NWO( New World Order)!

> Producatorul vaccinului este firma BAXTER care deja de vreo 5-6 ori a infectat prin COINCIDENTA oameni sanatosi cu vaccinurile sale.

> Trebuie sa vi se para circumspect si cum au reusit sa faca vaccin asa de repede dupa aparitia virusului? Pentru ca deja au avut vaccinul, dar voi n-o sa-l primiti ci numai un grup restransi de oameni alesi, iar voi o sa va alegeti nu cu vaccin, ci cu virusul activ introdus in organism prin programul de vaccinare in masa ,fie obligatorie, fie prin manipulare mass media!!!

> Numele femeii care a facut public acest adevar este Jane Burgermeister, o jurnalista cu multe premii si distinctii, si ca s-o cunoasteti mai bine puteti accesa profilul ei in Wikipedia de unde veti avea sansa sa va documentati mai amanuntit:
>
> http://theflucase.com/ veti gasi si alte linkuri pentru a va putea documenta mai bine!

2) Statul roman a hotarat achizitionarea a 500.000 de doze de vaccin impotriva gripei porcine, produs de compania GlaxoSmithKlein, refuzat de statul polonez pe motiv ca nu a fost testat

Desi Presedintele Traian Basescu a asigurat saptamana trecuta ca dozele de vaccin pandemic produse de Institutul Cantacuzino sunt suficiente, s-a luat decizia de importare a 500. 000 doze de vaccin antigripal produs de GlaxoSmithKlein, refuzat initial de Polonia, pentru ca nu este testat suficient de catre autoritati, relateaza Gardianul.

"Romania nu va importa niciun vaccin, avem in acest moment la Institutul Cantacuzino un milion de doze, iar in zece zile putem avea inca un milion. Doar opt tari din Europa produc acest vaccin, iar Romania este una dintre ele”, declara seful statului, cu privire la declaratiile lui Streinu-Cercel, conform carora situatia propagarii virusului gripei noi ar impune importul de doze de vaccin.

Cu toate acestea, Guvernul Boc a aprobat achizitionarea a 500.000 de doze din strainatate, la un cost total de 2.250.000 de euro, pe motiv ca vaccinul romanesc nu este inca aprobat pentru minori


Ideea e ca vaccinul NU a fost testat pana acum, iar faptul ca romanii s-au decis sa ia de la aoa, care deja aveau vaccinul facut cand a izbucnit gripa suna cam ciudat. DesiRomania produce vaccinuri. Sa vedem urmarile now plus ca :

"Au fost pacienti care s-au vindecat si fara tratament", am gasit asta scris undeva si eram Neutral WTf Gen eu sunt foarte complexata de sanatatea mea, motiv pentru care racesc o data la 2-3 ani xD si nu iau medicamente deloc XD, dar mananc multe fructe si beau ceaiuri naturiste xD dakara nu am d egand sa ma vaccinez cu porcaria aia in niciun caz
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/12/2009, 05:52

e adevart? chiar e adevart...?

de aceea ziceau parintii mei ca vor sa ma vaccineze...
interesant
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/12/2009, 06:01

wah...eu nu vreau sa ma vaccinez si nici mama nu m-ar lasa :))

cine stie ce pateti dup-aia :-?


eu nici de gripa normala nu ma vaccinez :>
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
scarba.mica
Moddie fan-fic
scarba.mica


Mesaje : 38
Puncte : 5375
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Cucumber Land

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/13/2009, 17:17

da, este adevarat xD100 % pot spune asta pentru ca am gasit un eveniment foarte important. Aceeasi gripa porcina in anul 1976 care a dus la imbolnavirea a sute de oameni in Ameria, provocand reactii adverse mai tarziu, motiv pentru care au dat statul in judecata si cer despagubiri. Se gasste tot pe internet si nu e doar un articol xD
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/14/2009, 00:33

ce prostie! iar astia pana la urma ce urmaresc?
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Luna.

Luna.


Mesaje : 41
Puncte : 5349
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 29

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/14/2009, 02:54

Şi eu am auzit de treaba asta. Că cică vor să depopuleze planeta. Sincer, e oarecum ciudat, având în vedere că nu ei s-au chinuit să o populeze.
Mă rog, e o prostie şi eu mi-am făcut planuri: Fug de-acasă dacă mă obligă ai mei să mă vaccinez, cât că ştiu c-ai mei nu au treabă cu de-astea.
Sus In jos
Elodia->d(-_-)b

Elodia->d(-_-)b


Mesaje : 236
Puncte : 5699
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 30

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/14/2009, 03:39

io mai bine fac un an de inchisoare dekt sa ma vaccinez cu kktu ala. io stiam k e totu o pacalealea da nu mam gandit k e pt depopularizarea planetei. ma gandeam k au nevoie americanii de bani si pt asta inventeaza povestea cu virusu sau chiar il produc ei in mod intentionat pt asi vinde vaccinele si a face bani...
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/15/2009, 10:25

nu va vaccinati Cool

gripa porcina e o prostie =))
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/15/2009, 12:52

bai eu nu am de gand sa ma vaccinez.
mi se pare inutil si e un risc.... bounce
Sus In jos
Synapsis.

Synapsis.


Mesaje : 287
Puncte : 5667
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/16/2009, 00:06

cred,totusi, ca virusul asta e ceva intentionat :)) scpat din laborator pentru bani luati din masti, manusi, vaccin.
:))


eu nu o sa ma vaccinez, pentru ca m-am imunizat =))
cu vitamax & other stuff :))
+ fructe every day :))
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/16/2009, 05:55

cristi prima data am citit vimax =))))

s-ar vine mult mai bine mastile daca nu ar comenta profii nostri cand purtam :))
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Synapsis.

Synapsis.


Mesaje : 287
Puncte : 5667
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/16/2009, 13:40

=))

si mie imi comenta odata profu de mate :)) si l-am pus sa-mi arate in regulament sectiunea in care scrie ca nu avem voie cu masti, si a tacut din gura =))
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/17/2009, 10:11

la noi continua sa comenteze si zic ca ne prostim si ca ne dau afara si toate alea :-@:
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/17/2009, 12:06

la mine a comentat profa de phisique (fizica) =))
ea: rares, te rog frumos sa iti scoti masca ca nu suntem la balamuc.
eu: a-ti facut o cafonie.
ea: vezi sa nu cobooara notele tale in jos.
eu: a-ti facut un pleonasm.
si a tacut :))
Sus In jos
Synapsis.

Synapsis.


Mesaje : 287
Puncte : 5667
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/17/2009, 13:32

^

lol :)) profa de fizica mi-ar fi dat 2 direct!:))
mie imi zice cristian:| o.O
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/18/2009, 06:56

profa de fizica ar zice ceva de genu:

"mai, dar terminati mai. va rog frumos mai. ne suparam mai. mai va ascut si va stric mediile mai. scote-ti-va alea de pe fata mai. mai ne suparam mai."

=))
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Luna.

Luna.


Mesaje : 41
Puncte : 5349
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 29

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/18/2009, 08:43

Good ideea măi. Mâine îmi duc mască la şcoală!
Lol. :)
Oricum, până la urmă trece şi bolunzia asta cu gripa
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/18/2009, 09:35

dupa ce o sa se micsoreze nr oamenilor Shocked
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Luna.

Luna.


Mesaje : 41
Puncte : 5349
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 29

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/18/2009, 11:54

Eh, asta ar fii fost bună în China. Lol, acolo se îmulţesc ăia pe bandă. Serios, în restu câţi au mai mult de 5-6 fraţi?[nu neapărat România]
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/18/2009, 12:49

da....sunt ca raia :>
orezu la putere! >:)

gigi becali presedinte!Very Happy
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/25/2009, 08:58

deci... cineva a inceput, in timpul orei de franca, sa tuseasca si sa stranute... :))
si apoi toata clasa a inceput sa faca ca porcii... "guit, guit"
iar profa de franca a plecat din clasa si s-a intors cu o masca pe fata
a fost haios... a fost mult prea haios... :))
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime11/26/2009, 02:31

deci aia chiar a crezut =))
looool!!!
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
P-şi-mai-multe

P-şi-mai-multe


Mesaje : 264
Puncte : 5599
Data de inscriere : 01/11/2009

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime12/4/2009, 05:44

ANul trecut era la moda cipu 666 pe care am vrut sa ni-l bage in cap .AU fost draguti totusi ca ne-au spus. Au mai facut chestii de genu si fara sa anunte populatia.[desi atunci era vorba de altceva]

Acum gripa porcina.
daca vor sa ne "temrine" o fac cu sau fara vaccin anti-gripa porcina.
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime12/4/2009, 06:10

gripa porcina e o prostie. Toti de la mn din clasa sunt raciti dar nu au gripa porcina. Si din gripa normala poti murii.
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime12/4/2009, 15:55

intr-adevar e o prostie chiar daca au fost cazuri reale......eu nu ma voi vaccina si stiu ca nu sunt singurul care alege sa nu faca lucrul acestamai multe nu comentez despre acest "fenomen" care este "la moda".
si la fel si cu cipurile desi asta nu mai e o prostie.
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime12/5/2009, 00:05

a mai fost asa si cu gripa aviara... e cineva pe aici care a murit de gripa aviara?! hadeti, spneti-mi si mie, fac un sondaj :))
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Alexa.

Alexa.


Mesaje : 31
Puncte : 5348
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime12/5/2009, 05:02

nu ma vaccinez. punct.
nici ai mei... nimeni din familie nu se vaccineaza.
pentru ca, pana mea, e o gripa de sezon, pana la primavara toti uita de ea.
iti scade imunitatea din cauza vaccinului si asa ajungi si mai tare sa iei gripa.
plus ca m-am imunizat... :]
sunt taare ca o stanca.

si btw. nu mori.
o prietena de-a mea a descoperit in weekend ca are gripa asta noua, combinata cu pneumonie. acum are doar pneumonie si e ok. :] a scapat de... gripa.

rahat. astia vor sa ne omoare cu vaccinu` asta. sunt prosti.
Sus In jos
Dudette

Dudette


Mesaje : 38
Puncte : 5270
Data de inscriere : 25/01/2010

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime1/26/2010, 11:02

nu ma vaccinez:| are mercur thumbs down
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime1/26/2010, 11:32

cica toate au merucr Wink)
ma rog, stia zic "DACA VA VACCINATI MURITI, DAR VACCINATI-VA CA MURITI DE PORCINA!"

Pe romaneste, sai sa plecam in alta tara si sa scapam de moarte =))
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime3/14/2010, 05:57

Eu oricum sunt impotriva vaccinurilor mai ales acestui vaccin.
Nu vreau sa mor inca =))
Sus In jos
Wild.Hunter




Mesaje : 14
Puncte : 5050
Data de inscriere : 05/08/2010

Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime8/5/2010, 10:51

Eu m-am vaccinat, atunci cand era subiectul asta la putere :)
Nu mi-e frica de vaccine. Inca sunt vie :))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gripa *cough cough* si vaccin Empty
MesajSubiect: Re: Gripa *cough cough* si vaccin   Gripa *cough cough* si vaccin Icon_minitime

Sus In jos
 
Gripa *cough cough* si vaccin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Blood :: Community :: Off Topic-
Mergi direct la: