Green Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Blood


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 What stupid life!

In jos 
+4
x:LoLliPop:x
Inna
Rallu`
difficult.song
8 participanți
AutorMesaj
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime12/28/2009, 07:12

What stupid life!
Hmm... nu ma intrebati de ce am pus titlul asta, ca nici eu nu cred ca stiu. Dupa cum ati observat... Viate este stupida si apoi mori. Hmm.. nu m-as gandii asa departe, nu. Viata este stupida. Da, asta este cel mai important...

Bine.. Eu... Eu sunt.. putin ciudata. Am dovezi si martori. Unii ma considera nebuna. Parintii mei nu ma inteleg deloc si spun ca sunt cel mai ciudat om. Mie imi place sa fiu ciudata. Consider ca orice e ciudat e diferit.

Aseara ma uitam la un film.. frumos ca in fiacarea seara. De fapt nu imi prea placea filmul. Asa ca.. am profitat de timp (sau am vrut sa profit). Am vrut sa scriu in jurnalul meu ceva. Nu am mai.. luat legatura cu el de cand am recitit ultimele randuri. Si asa, cum reciteam din nou ceea ce am recitit... Am avut un spirit poetic si am scris ceva.. dragut :X

Sub a calaului priviri, moartea te-nabuseste. Ai vrea sa tipi, ai vrea sa fugi dar inima te-ntepeneste.

Mi-as dorii sa pun o continuare la idee asta. Dar nu cred ca mai pot.

Bine. Lasand prostiile astea la o parte... muzica. Da, imi place rockul. Si da, imi place foarte mult. Nu... de fapt imi plac toate genurile de muzica dar..
La mine in clasa, 99% din.. copii asculta manele. Mereu cand cineva pune manele imi pun castile in urechi si pun pe cea mai galagioasa melodie pe care o am. Prefer sa raman surda.
Imi place Paramore. CrushCrushCrsuh este ultima melodie de la ei pe care am ascultat-o non-stop dimp de o saptamana. Misery Business, Ignorance, Breathe si Fences eu fost in aceeasi situatie. Am invatat pe de rost versurile de la decode. Dar nu ma dau in vant dupa melodie.
Nu prea imi place Tokio Hotel. o Singura melodie e draguta. Monsoon. Asta mi-a placut. De fapt este si singura pe care am ascultat-o. Dar daca vreodata am sa am un cosmar urat de-a binelea, astia... o sa apara sigur in el.
Am toata discografia lui Avril Lavigne dar nu am ascultat niciodata melodiile ei. Doar girlfriend. De restu nimic. Niciodata.
Miley Cyrus. Nu imi place... prea mult de ea. Sau imi place dar nu cine-stie-ce. Melodiile care.. mi-au placut de la ea...: "see you again" ( a fost prima pe care am ascultat-o); Goodbye (o ador.); mai este 7 thingk.. melodia aia cu sha-la-la-la...a das.... i miss you; si cred ca si the climb.
Alte melodii pe care le ador... Timbaland : Apologize. [E super!] In trecut imi placea si this is me .. demi lovato.
Cam astea ar fii toate de care imi amintesc.

Ca filme si seriale ...
@THE VAMPIRE DIARIES! [ si ii multumesc mult lui raresica ] este cea mai tare chestie pe care am vazut-o vreodata!!! Este de mii de ori mai reusit decat Twilight. Aici imi place cum arata personajul negativ, adica damon (don't ask whi!)... si am ramas destul de socata la secventa de final din episodul 10.
@VAMPIRI, CRIME SI POVESTI DE DRAGOSTE. Este un serial de pe AXN cu una, cu un detectiv si cu un vampir de care m-am indragostit!!! este in fiecare miercuri.. pe la 10 looove
@MESAJE DE DINCOLO .. pentru mine este un clasic ca il urmaresc de cand eram bebeu. Am vazut, cred ca 98% din episode. E interesant.
@STARGATE ATLANTIS si STARGATE SG-1 tot de pe AXN. looove
Twilight, filmul... si nici new moon. nu mia placut.
@JOAN DIN ARCADIA.. trebuia sa il pun printre primele dar am uitat. E tot de pe AXN.

Deci... eu ador AXN-ul! este... el meu =))

@AVATAR (3D) yuhuu... de ziua mea l-am vazut. MI-a placut :X

si muuulte multe altele pe care le-am uitat numele dar tot sunt super!

Imi place negrul. Nu stiu de ce. este dragut. A.. si movul, uneori.
Nu sunt in pas cu moda. Nu imi place asta. Ma imbrac cum imi place si imi place cum ma imbrac.

Deci, nu stiu de ce am facut... chestia asta. Poate de plictiseala sau nu. Pote intr-o zi o sa imi pun adevaratul jurnal aici, sau poate ca nu. Am vrut sa ma cunoasteti, cred. Sau poate ca nu. Poate ca nu imi place de mine. Sau poate ca da. Poate vreti sa sunati la spitalul noua si sa spuneti ca m-au pierdut pe drum. Sau poate nu. Poate ma criticati sau poate ma admirati. Dau poate ca ambele. Poate ca va intrebati ce caut pe aici sau poate ca nu. Poate ca ... ma rog...

Sunt genul de om care atunci cand are chef ia un cuvant amarat si il analizeaza, il intoarce pe toate partile, il cerceteaza, il defineste si-l filozofeste. Poate ca e singurul lucru la care ma pricep. Sau poate ca nu.
Toata lumea rade CU mine, niciodata DE mine. De multe ori, stiu ce gandesc oamenii, ii ghicesc. De multe ori prietenii m-au tradat. Asta nu este ceva nou pentru mine. Deci nu mai am nevoie de prieteni. Imi place sa stau.. singura. Imi place sa ascult muzica, sa stau la calculator, fara sa iau legatura cu realiatea. Fara sa vorbesc cu... lumea. Uneori nu am de ales.
In ciuda.. comportamentului meu, fac lumea sa se simta bine. Sunt glumeata si ii binedispun pe toti, fara exceptie. Nu am vazut pana cum un om care sa nu zambeasca, sa rada ... .

Asta e tot. Cand voi afla numarul de la nebuni o sa vi-l dau. Dar pana atunci traiesc cu speranta de a nuu fi prea nebuna.
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Rallu`

Rallu`


Mesaje : 72
Puncte : 5360
Data de inscriere : 01/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In your heart :x`.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime12/29/2009, 14:33

Citat :
Viata este stupida.
Hmmm...interesanta opinie.Oi fi avand tu un motiv pentru aceasta replica

Citat :
Sub a calaului priviri, moartea te-nabuseste. Ai vrea sa tipi, ai vrea sa fugi dar inima te-ntepeneste
Ma tot gandesc ce`as putea sa mananc sa`mi fete si mie mintea un enunt ca asta.=)).

Citat :
o Singura melodie e draguta. Monsoon. Asta mi-a placut
De`acord Wink

Citat :
Deci... eu ador AXN-ul! este... el meu
Ok Wink) Eu raman cu Hallmark-ul.

Citat :
Am vrut sa ma cunoasteti, cred. Sau poate ca nu.Poate ca nu imi place de mine. Sau poate ca da. Poate vreti sa sunati la spitalul noua si sa spuneti ca m-au pierdut pe drum. Sau poate nu.
>.< Bai ma incurci =)).
Citat :

Toata lumea rade CU mine, niciodata DE mine.
Hmmm....:-?


Mai...interesanta descriere,mi`a luat ceva sa o citesc :)
Spor la scris in continuare! :)

[si sper ca nu te`ai suparat pentru ce`am scris mai sus Wink)]
Sus In jos
http://sensyblack.forumgratuit.ro/
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime12/29/2009, 14:54

Multumesc :)) revin maine ca mi-e.. somn =))
deci da.. viata este cel mai stupid lucru din lume =))
deci... trebuie sa mananci multe cipsuri, miculdejun sa fie numai ciocolata, la bautura iti recomand cola si bere red's looove si restu vezi tu... mancare nesanatoasa.. =)) ca sa mor mai repede =))
Very Happy
E super Hallmark. ma uit f des pe el =)) AXN-ul e pe 15 si Hallmark e pe 14. =)) [la locul de pe .. tv =)) ]
stiu ca te incurc... sa nu stiu. Am vrut sa te incurc. Sa nu am vrut.

Exagerez... uneori si de mine... dar partea buna e ca rad cu mine, de mine =)) ca rad si eu de mine =))
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime1/25/2010, 08:37

Nu am mai scris de mult pe aici asa ca m-am gandit sa poposesc si pe aici.
well, viata mea e mai ciudata pe zii ce trece. mereu. continuu.
o sa dau copy-paste la jurnalul de pe funny:
"Ok... lucruri noi si lucruri vechi.. viata mea devine mai ciudata pe zi ce trece...
nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac in cele mai multe situatii
ies la suprafata vechiile prietenii, si seccrete...
imi place de un baiat si probabil ca si lui ii place de mine ... momentan... pana se muta ex prietena mea cea mai buna inapoi la el in clasa... a plecat in primul semestru si se duce inapoi... deci nu conteaza restul...
sunt... aeriana de la un timp. asa am fost mereu. mereu.
deci nu conteaza daca lui ii place de mine.. se duce ea si pune gheara pe tot ce iese in cale.
stiti care este partea cea mai rea la prietniile astea foarte bune?!
TRADAREA DE DUPA!
acum ca imi stie toate.. secretele vechi... le va folosi sa ma doboare...
totusi nu inteleg de ce m-ar interesa. eu am plecat de acolo. si ea a plecat de langa mine cand aveam mai multa nevoi de ea. si el a plecat cand nu mai aveam nimic. deci nu ar trebuii sa ma intereseze, nu?"


oricum, nimic interesant la orizont. Deci de ce m-ar interesa?!
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Inna

Inna


Mesaje : 98
Puncte : 5337
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Micul Paris

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime1/28/2010, 02:24

Chiar asa...de ce te-ar interesa What stupid life! 727616
Sus In jos
http://jellybeanxoxo.hi5.com
x:LoLliPop:x

x:LoLliPop:x


Mesaje : 107
Puncte : 5359
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : undeva, departe de aiki...visand la ziua in care va fi k inainte

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime1/30/2010, 07:40

Poi dah..Mada chiar are dreptate
Dc te-ar interesa? Wink
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime2/1/2010, 02:20

hmm.. pai atunci sa nu ma intereseze =))
hmm... iar mi s-a stricat calcul :">
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Rallu`

Rallu`


Mesaje : 72
Puncte : 5360
Data de inscriere : 01/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In your heart :x`.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime2/9/2010, 11:32

Ai o viata interesanta. :-?
La mai bine Wink.
Sus In jos
http://sensyblack.forumgratuit.ro/
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime3/13/2010, 06:20

Da e interesanta si dupa parerea mea si esti singura care a avut curajul sa faca lucrul asta....sa inceapa sa scrie un jurnal. Eu te admir pentru asta si cum spunea si Rallu, Mada si Mary au dreptate nu ar trebui sa-ti pese fi tu indiferenta...lumea e rea....tradarea mi-a adus doar suferinta dar totusi sunt fericit am reusit sa depasesc in sfarsit momentele alea si sa nu mai imi pese prea mult. Incearca si vei reusi
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime3/25/2010, 05:46

ok, mersi mult tymy :)) dar si tu stii ca sunt cel mai fricos om din lume :))

ok, nu am idee de ce am trecut pe aici si nici nu stiu ce voi scrie. acesta ar trebuii sa fie un jurnal unde sa scrii, bla bla, bla. Dar ce as puta totusi sa scriu?!
ok... ieri am iesit pe afara, cu naomi, cu andrei si cu fratele lu' naomi. a fost super. cum noi stam destul de aproape de gara am fost pe acolo, pe la niste trenuri si vagoane abandonate. a fost super. ne-am plimbaaat. :)) fratele lui naomi e innebunit dupa trenuri :)). Dupa asta ne-am luat rolele si bicicletele si am iesit cu ele. Bine, nu prea am ce povestii dar stiu ca a fost super. Probabil ca si azi o sa iesim. Bine, astea sunt baliverne, nu?! :)) Adica ce ar conta o simpla iesire?!


***
Pe langa hmm.. starea mea de buna dispozitie din acest moment, mai am si toane pe care le detest. dar o sa imi traca :))

***

Mi-e foooame. Vreau ciocolata.

***

VREAU SA DANSEZ! dar nu stiu sa dansez.

***

Vreau sa ma vindec de nebunie, dar inca nu s-a descoperit leacul.

***

Acum mi-e somn.

***

Sunt imbracata intr-un tricou roz looove

***

Imi place planeta saturn.

***

Si lu' fratemiu ii place planeta saturn :))

***

Gata, m-am plictisit.

***

Vreau la tv.

***

VREAU NFS! :))

***

Ok, nu mai stresez lumea. bye bye :*
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Naomita Cata

Naomita Cata


Mesaje : 66
Puncte : 5358
Data de inscriere : 27/11/2009
Localizare : oriunde vreti voi

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime3/25/2010, 14:50

Ei bine mie mia placut ziua de ieri si cred k ar trebui sa spui si despre azi pt k si azi am fost pe acolo si a fost chiar tare tre sa recunosti, si ai dreptate viata e ciudata dar si frumoasa dak sti cum s-o traiesti
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime3/26/2010, 12:47

cred ca ma pricep sa traiesc :))
mda, cum zice si naomi, am fost si ieri pe afara si a fost ssuuuuupeeeer
:))
iar azi a fost ciudat, la scoala. norocu meu ca profii nu m-au bagat in seama :)). la cate de... idioata eram cred ca m-as fii ales cu cate 5 de 3 la fiecare materie :))
ok, acum sper sa ies si maine pe afara

azi am fost pe la bunica mea. plictisitoare stire, stiu. dar bunica mea... hmm... este destul de moderna in gandire. cred ca ... ma rog. oricum nu am mai vorbit cu ea de luni bune. si cred ca imi era dor. adica sa ma duc prin vechiul cartier. in vechea mea camera. ma uitam pe geamul camerei mele. Vedeam scoala mea veche, vedeam terenul mare, parcul si blocurile si aleile. dintr-o data in fata mea se asternuse tot. toate amintirile. imi treceau prin fata ochiilor, ma fermecau cu zambetele pe care le-am pierdut, cu povestile lor. ma uitam in gol, la alea ce ducea spre mazaginul nostru. mereu dupa scoala mergeam toti acolo. apoi o luam in dreapta magazinului, ocoleam un bloc imens ca sa ajung inapoi la plocul meu. imi lasam ghizdanul si apoi ieseam afara. radeam, plangeam, faceam tot ce aveam cef sa fac. locul acela era locul meu. dar ceva m-a facut sa plec. si am plecat. si e mai bine. mult mai bine. acum totul e perfect. lumea mea a revenit la un oarecare normal. ok, deci eu am descris cateva secunde din viata mea in cateva randuri. sunt mult mai multe de spus. chiar mult mai multe. dar de ce as face asta?!

ma rog, nu conteaza Very Happy totul e perfect deci de ce ar conta?! acum hay sa dansam din nou, si sa uitam!
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime3/27/2010, 10:26

draga jurnal, asta a fost cea mai idioata zi din viata mea. De ce?! ei bine, datorita carcaterului meu infioarator de care voi scapa in curand. asta o voi face doar datorite prietenilor care ma vor sustine. daca in viitor ma veti intalni accidental pe strada recomand sa va uitati in alta parte.

***
ziua de ieri, a fost oribila, ziua de azi a fost ca un cosmar, ziua de maine va fii la fel. Dar supravietuiesc :)). Riscurile meseriei, deci hai sa-i dam bataie.

***
Ma dor picioarele

***
Am mai spus ca ma urasc?! Cred ca sunt cel mai fricos om din lume. Daca as fii fost mai curajoasa ziua de azi ar fii fost altfel. dar pe de alta parte daca as fii fost altfel acum nici nu as fii aici.

***
Cred ca asta e tot ce as putea spune. Pentru ca unele lucruri nu se pot spune. deci bye bye :)) Si tineti minte o lectie de viata:... ei bine eu nu stiu nici o lectie de viata deci fac ce ma taie capul. Dasta fac numai tampenii. Capul meu e tampit.
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime4/8/2010, 10:12

Buna dimineata soare! :))
ma rog, nu e dimineata, dar ce conteaza asta?! :))
Ok, azi sunt mai smintita decat ieri :)). De fapt saptamana asta sunt mai dusa :)).
Decii... hmm.. hai sa spun ceva complet neimportant dar care mi-a luat toata ziua :)), si cea de ieri si cea de alartaieri si restu :)). Ok, cred ca doar 2% din cei prezenti pe forum au auzit de serialul Dr. Hous. adica daca l-au vazut :)), ei bine mintea mea bolnava a inceput sa adore acest serial :)). hmm... asta doar pentru ca ador caracterul lui dr. hous, altfel as arunca la cosul de gunoi toate episoadele din laptopul lui varamea :)).
Ok, scuze... deja delirez :)).
ok, sa trecem la alte chestii:)).
Imi place melodia INNOCENTE de la avril lavigne.
Si mai ascult si LISTEN TO YOUR HEART
Ii multumesc lui marina ca m-a innebunit cu amandoua :)).
Asa, mai este si melodia aia super de la evanescence... BRING ME TO LIFE... E super melodia aia :))
Ok... in primul post scrisesem ca cea mai tare melodie de la tokio hotel e monsoon :)) mi-am cam schimbat parerea de ceva timp :)). HEY YOU
Ok, revin mai trz cu o Big surprise :))
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime4/9/2010, 12:40

Cam multi mi-au recomandat Dr.House dar candva ma apuc apuc de le dupa Grey's Anatomy si The Vampire Diaries. Cunosc majoritatea serialelor cel putin titlurile pentru ca mereu verific cand apare ceva nou pe filelist si lasttorrents si asa stiu eu de seriale :)).
Prin postul asta mi-ai amintit ca am si eu un jurnal care l-am deschis recent si ar trebui sa postez....asa o sa si fac.
Astept "the big surprise" :))
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/2/2010, 10:57

ahmm... pai a trecut asa de mult timp de cand am scris mesaju' ala incat am uitat complet care era aceea big surprise :))
asa, deci, sunt total plictisita si m-am saturat sa tot intru pe forum si sa ma trezesc cu panze de paienjeni. Si nu as dorii sa moare ficul, deci gata, revin in forta...
eh, nu pot fii prea sigura de asta, dar deh, incerc si eu Very Happy
Asaaam.... deci... hmmmm.... iar nu stiu ce sa spun... ok.... sa ne gandim... deci... vreau sa spun ca...
asam, mai sunt cateva zile pana la vacanta, pana voi scapa complet de multe lucruri, pana voi fugii din nou undeva unde sa fiu doar eu...
probabil ac ma voi duce la tara... imi place acolo, ca nu ma prea cunoaste lumea, si in definitiv nu conteaza cine sunt... este ca un univers paraler, in care toate probleme, grijile, si orice altceva care imi bantuie capul, pur si simplu dispare...
inca cred ac viata e stupida, si niciodata nu imi voi schimba parerea
viata este ciudatasi stupida.
Bantui, fara vreo sansa de eliberare, prin cercul amintirilor. Trecutul e mai prezent ca niciodata, viitorul pare mai inspaimanator iar prezentul e atat de previzbil prin simplul fapt ca totul este neasteptat.
Cuvintele sunt minciunoase, pretextele sunt deja cunoscute de toata lumea, fericirea este o iluzie trecatoare iar tristetea este venita din prapastia pe langa care te misti cu pasi marunti. Iubirea este doar o alta fantasma din povesti, te ademeneste cu ochii ei patrunzatori si atunci cand esti atat de absorbit de ea, te loveste sub centura si dispare. Ura este sora ei geamana, ambele aproape identice, ambele atat de diablolice. Apare dupa ce privirea ti-e umbrita de durerea tradarii si te indeamna spre o prapastie infinita numita razbunare.

Nu stiu ce sa scriu... as scrie ceva de umplutura doar din simplul fapt ca ma plictiesc... pa... imi place sa spun pa looove
Ok, pa Very Happy
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/24/2010, 15:02

Eu credeam ca iti place sa spui super.
Oricum e binevenita o noua fila din jurnalul tau.
Si ai dreptate, viata e stupida si ciudata. Dar trebuie sa o traim oricum ar fi.
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 13:15

de fapt imi place sa spun cuvinte si sa pastrez tiparuri :))
ok, am venit de la mare acu... cateva ore :)))
am stat o sapt
ca tot venii vb de tiparuri
ma duceam intro zii de vreao 4-5 ori la magazin si imi luam inghetata, mereu aceeasi inghetata :)) de acelasi sortiment, si uite asa am devenit vedeta

ma rog, a fost misto la mare :X:X:X phhhh... mia placut :X:X:X:X mie lene sa scriu
nu stiu ce as putea scrie
azi mam simtit prost
ma rog
tre sa fug
pa
poate revin maine cu un edit
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 14:54

cum poti scrie atat la jurnal, nebuno?
eu am o lene in mine, ma doare cand ma gandesc numai :))
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 14:55

de parca nu stiai deja ca sunt nebuna Razz:P:P

Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 14:57

paaaaaaai, stiu ca meriti un nou set. asta il ai de mult , si daca ma rogi urat, il fac
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:01

te rog te rog te rog uuuurat :X:X:X:X:X uite dasta te iubesc eu pe tn :))
deci te rog urat, imi faci set, nui asa?!?!?!?! Very Happy:D:D
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:02

un set cu ce, milady? :))
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:08

pai.... hmmm... ce te lasa inima... :)) oricum ceva dragut ... ca tine Razz:P:P:P asa deci ceva dragut.... si visator Razz:P:P:P ca mine Razz:P:P
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:21

ssper sa-ti placa ada >Very Happy<
What stupid life! Bflxs8
What stupid life! 140fbdw
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:26

vaaaaaaaaaaaaaaaaaai ce muuult te iuuuubesc
:X:X:X:X muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuultumesc
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:29

cu placere. ma bucur ca iti place. acum sa il vad la semnatura! in momentul asta
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:30

sa traiti, am ineteles! Very Happy:D:D
nui asa cami sta bine?!?!?!
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:34

foarte dragut setul adei <3
singura chestie e ca e cam ciudat efectul de pe picioare.
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:36

eh, mie imi place.... am mia schimbat si eu haniele :p
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:46

pai cam asta era ideea de ciudat :))
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime6/28/2010, 15:51

Grrrr... tot esti un geniuuu :X:X:X:x
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime7/3/2010, 07:26

Mda, nu am mai trecut de mult pe aici, asa ca here i am. Nu am nimic interesant de zis, in general nu am.
Sunt pur si simplu deprimata... adica nu, nici chiar asa... adica nu o sa fiu nicioadata asa... poate doar ma simt vinovata iar sentimentul asta este pur si simplu... criminal!
ce fac eu acum?! ascult muzica. este sanatos sa asculti muzica. cred :-??
ce zi e azi? nu stiu, nu mai vreau sa ma pierd in date. Daca tot ma afund in monotonie, nu am de gand sa numar si zilele.
Mi-e dor de o anumita persoana... si nici eu nu imi pot explica de ce... :))
Si recunosc sunt o idioata.. :-?? dar nu asta este lucrul care ma defineste? nu este ceva ce tine de mine?! daca nu as fii in felul acesta, nu as fi eu. Deci e ceva de rau sau de bine? :-? Nu cred ca imi pot da seama... :-?

plec, pa. :-h
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
x:LoLliPop:x

x:LoLliPop:x


Mesaje : 107
Puncte : 5359
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : undeva, departe de aiki...visand la ziua in care va fi k inainte

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime7/15/2010, 08:08

Mda..daca si u esti indispusa eu ce pot zice?
Nu mai am nimic altceva decat o proasta dispozitie si un gand k as putea muri oricand...Nici macar minciuni nu mai am, nu ma mai pot minti zicand k "va fi totul bine".
Dar qm aici nu e vba de mn o sa tac..
Doar ca...u ai o viata mult mai frum si in plus..
Tu ai o viata! Nu uita asta si invata s-o traiesti :p
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime7/16/2010, 03:52

Of, marinutzooo
Ma bucur ca ai mai trecut si pe aici...
nu stiu ce sa-ti spun, as vrea sa-ti spun multe dar nu stiu ce ...
poate succes.... dar tot suna ciudat...
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
x:LoLliPop:x

x:LoLliPop:x


Mesaje : 107
Puncte : 5359
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : undeva, departe de aiki...visand la ziua in care va fi k inainte

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime7/19/2010, 08:54

Ehh..e cam pustiu pe aici, trebuia sa apar si eu
Succes...ciudat dar aduce o speranta Very Happy

Ok...am terminat cu off-ul pe aici
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime7/20/2010, 03:01

nu e chiar off... sau e :-??
pai e cam pustiu...
vaaai ce somn imi e
of of of marinutzooo
mie se inchis ochii:))
deci ... m-am plictisit....
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
x:LoLliPop:x

x:LoLliPop:x


Mesaje : 107
Puncte : 5359
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : undeva, departe de aiki...visand la ziua in care va fi k inainte

What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime7/23/2010, 07:33

Nush dak e off sau nu.. Very Happy
Mda..u si plictisitul, tipic Wink)
Mai scrie pe aici cand te mai plictisesti, uneori plictiseala are leac :p
Sus In jos
Continut sponsorizat





What stupid life! Empty
MesajSubiect: Re: What stupid life!   What stupid life! Icon_minitime

Sus In jos
 
What stupid life!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Blood :: Creations :: Jurnale-
Mergi direct la: