Green Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Blood


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cei mai buni prieteni

In jos 
+5
Naomita Cata
Extasy!Effect
Tim.
Rallu`
P-şi-mai-multe
9 participanți
AutorMesaj
P-şi-mai-multe

P-şi-mai-multe


Mesaje : 264
Puncte : 5599
Data de inscriere : 01/11/2009

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime12/30/2009, 02:57

M-am gandit sa deshcid un topic pentru ca oricum nu-i nimic de genul pe forum.
care iti sunt cei mai buni prieteni?Ce poti sa spui despre ei?
Sus In jos
Rallu`

Rallu`


Mesaje : 72
Puncte : 5360
Data de inscriere : 01/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In your heart :x`.

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime12/30/2009, 03:11

Hmm...cam rari sunt PRIETENII ...facaturile la tot drumu`...:-j
Pe cine consider prieten cu adevarat?Este o fata din Buzau pe care o cunosc de cand m-am nascut.Alecs." Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele"...
Ma rog..Ar mai fi : Ada, Penny [da, chiar te consider o buna prietena :X]Si Laviiiiiiiiiii Very Happy
Gata, am spus.:).
Sus In jos
http://sensyblack.forumgratuit.ro/
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime1/12/2010, 03:25

Hmm imi place topicul asta.....felicitari pentru idee Pen.
ar trebui sa incep prin a spune ca nu am decat cativa prieteni reali si ca ma inteleg bine cu ei dar cei mai buni prieteni sunt doar 2 .....dar pe mess e altfel.....eu consider ca am prieteni mult mai buni pe mess decat cei reali care sunt doar 2....si pe mess am prieteni dar cea mai buna prietena esti tu Pen.....apoi Corvy si Stefy:)

Update: S-au mai schimbat multe, dar raman asa cum am scris atunci, doar ca doua prietene foarte bune, cu care ma inteleg de minune sunt Crina si Francy. Si o prietena buna pe nume Cherry. Doua dintre ele sunt aici, una nu.


Ultima editare efectuata de catre Timirsky in 6/24/2010, 13:14, editata de 3 ori
Sus In jos
Extasy!Effect

Extasy!Effect


Mesaje : 91
Puncte : 5305
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Soare, aprinzandu-mi o lumanare

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime2/24/2010, 07:23

Well....cea mai buna prietena a mea este Ada(defapt Crina, dar m-am obisnuit cu ada..Very Happy) aici pe forum: literarry insane........pentru ca ne cunoastem de pe un alt forum(animax)...si de cand am inceput sa vb pe mess ne intelegem super bine(my dear..little lemon...looove:X:X:X)....desi acum ceva timp eram pe marginea prapastiei, foarte aproape sa ne "despartim"..(..=))))=))=))=))...god, parca am fi pe invers..:)):)):))..)...dar am trecut si peste cearta aia...

Deci, ea e singura mea prietena adevarata...nu se pun colegii, desi *cica* am si acolo 2 colege, dar nu e o relatie de super-duper best f. eventual colege...Neutral

So, pana acum am doar o little *linsa* lemon...=))))=))=))=))=))....si ea are doar o little *fllufy* cherry....cum obisnuim sa ne spunem.

Suntem cam nebune...si uneori masochiste..sau sadice....dar asta era inainte sa aiba tampenia aia de concurs la istorie...Neutral..ah, nu vreau sa-mi amintesc ca ma apuca draci(scorpia de profa..x-(..)

Nu locuim in acelasi oras....ea hais eu cea....ca sa spun asa..:)):)):))....

Ok, sa inchei, fiindca am facut un postzilla(vorba lu lemon:)))...:d..am zis istoria dela eva incoa`...:)):)):))
Sus In jos
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime2/25/2010, 15:49

Pen cand treci pe aici as vrea sa postezi si tu pentru ca tu ne-ai deschis topicul dar nu ai postat
da choco e un postzilla :=))=))=)) dar e minunat cand ai atat de mult de scris despre prieteni looove
Sus In jos
Naomita Cata

Naomita Cata


Mesaje : 66
Puncte : 5358
Data de inscriere : 27/11/2009
Localizare : oriunde vreti voi

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime3/15/2010, 13:34

nu scrie Pen, scriu eu...
Ei bine am o prietena.O cheama Ana si ne cunoastem de cand ne-am nascut. Ne suntem alaturi una de cealalta mereu.
Am mai avut doua prietene care cica imi erau prietene dar mam certat cu ele acum o luna si nu mai stiu nimik de ele.
Iar la scoala sunt Ada (Ada Callen) si Marina.
Bine am mai multi prieteni dar ele miau fost alaturi cel putin de cand le cunosc.
Sus In jos
x:LoLliPop:x

x:LoLliPop:x


Mesaje : 107
Puncte : 5359
Data de inscriere : 06/01/2010
Varsta : 29
Localizare : undeva, departe de aiki...visand la ziua in care va fi k inainte

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime3/18/2010, 07:55

Vai thu..msik naco :*
Deci, eu..cea mai buna pretena a mea e o fata.. :))
Ok..gata gluma. O cheama Madalina (Inna de pe forum) si o cun de 5 ani :p.. ne-am dat "cap in cap" la grele si ne-am bucurat una pt cealalta la bn. Suntem mai nebunici asa, knd vii la mn in ksa te sperii de noi =)).. stam in apropiere (zic eu) si..ajunge k o laud prea mult :)) dak vretzi sa vb q ea dati un pm
Hmm..naco stie ca eu nu consider totzi prietenii "cei mai buni prieteni" eu am o strumfi mik si buna Very Happy
Ca prieteni pe la sc se pot incadra: Raluk, Ada, Naco (Naomi), Elena, Andrei, Cosmin si kteodata si Sergiu q Usman..k, am terminat desi aici as enumera toata cls :))
Ca prieteni de iesit pe afara: Deea (o fata, park nu s-ar intelege) si Maria...

Stiu, am din toate categoriile prieteni...dar, asa ii consider eu :p
Well..sper k v-au placut istorisirile mele Very Happy
Sus In jos
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime6/22/2010, 13:23

eu nu am cel mai bun prieten. mi se pare ca asta e ceva aiurea.
am doar 2 prieteni cu care ma inteleg mai bine: Luky si Mihai. Luky e o porecla
Sus In jos
Wild.Hunter




Mesaje : 14
Puncte : 5050
Data de inscriere : 05/08/2010

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime8/5/2010, 06:20

Am mai multi amici si prieteni, dar doar 4 fete imi sunt mai apropiate.
Lanna e sufletul meu pereche: avem aceleasi interese, idei si dorinte. Ne ajutam mereu si ne intelegem perfect. Ne certam foarte rar, dar cand se intampla, ma simt aiurea.
Sveta e simpla si nu-i deloc fitoasa. Ne distram de minune impreuna. Are secrete fata de mine, dar nu pot sa zic nimic - am si eu.
Cu Severiana suntem prietene de mici, dar de cand au aparut celelalte fete - relatia noastra s-a racit. Oricum ne intelegem bine. Tin mult la ea.
Si Maria - prima fata cu care am facut cunostinta si s-a dovedit a fi atat de super! Avem interese comune si e foarte desteapta.
Am si multi prieteni, baieti, dar asta-i alta treaba Wink
Sus In jos
Alexandre

Alexandre


Mesaje : 10
Puncte : 5028
Data de inscriere : 25/08/2010

Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime8/25/2010, 13:31

Am multi prieteni :) .Insa doar 3 dintre ELE imi sunt cele mai apropiate

Raluca[alias Fefe] e prietena de familie..ne cunoastem din copilarie,insa am inceput sa fim mai bune prietene de anul acesta.Ne intelegem bine,suntem mult timp impreuna..
Beatrice e prietena din anul acesta..de prin iarna <3.. o iubesc,nu avem secredete,iesim toata ziua impreuna,ne intelgem,vorbim,avem cam aceleasi interese Very Happy
Lavinia e prietena din copilarie..si ea e super de treaba..ma ajuta si o ajut,ma intelege,o inteleg.. o iubesc!

cam atat..in rest am multi prieteni dar as umple o gramada de spatiu descriindu-i ..acestea 3 imi sunt alaturi tot timpul :]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cei mai buni prieteni Empty
MesajSubiect: Re: Cei mai buni prieteni   Cei mai buni prieteni Icon_minitime

Sus In jos
 
Cei mai buni prieteni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Blood :: Welcome ! :: Despre noi-
Mergi direct la: