Green Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Blood


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RPG...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Extasy!Effect

Extasy!Effect


Mesaje : 91
Puncte : 5305
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Pe Soare, aprinzandu-mi o lumanare

RPG... Empty
MesajSubiect: RPG...   RPG... Icon_minitime2/28/2010, 13:41

Well se pare ca sunt prima care deschide un rpg. De mentionat ca sunt novice si e primu meu rpg. Embarassed

Mentionez ca e yaoi, 18+ Mad

Titlu: Lipsit de tact

Actiunea e in doi, deci doar eu si cu literarry isane vom scrie....insa, daca doreste careva sa participe in poveste, poate sa-mi trimita mie pm, sau crinei(literarry isane) cu numele personajului vostru, varsta, o poza, o mica descriere si ce rol vreti sa aiba in poveste...

Povestea e urmatoarea:

Un tanar de 17 ani, castiga o bursa de studii la Liceul Yura Hikioushi, in New York. Din cauza ca New York-ul inseamna libertate in orice, acesta o da in bara la o discoteca, unde niste indivizi il iau la bataie, din cauza ca acesta nu a platit drogurile pe care le-a luat. Tecand pe acolo, un alt tanar, de 20 de ani, ii sare in ajutor, punandu-i pe fuga pe indivizi.
Acesta il i-a acasa la el, si-i ingrijeste ranile. Mai departe, situatia se complica, din cauza temperamentului lui Haru.
Viata lui Shun, devine greu de suportat cu Haru prin preajma, insa pe langa certurile lor, o iubire ciudata se infiripa intre cei doi.



P.S: sper ca nu am omis ceva.....
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

RPG... Empty
MesajSubiect: Re: RPG...   RPG... Icon_minitime3/1/2010, 11:51

scuzati intarzierea Neutral
aveti acord
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
 
RPG...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Blood :: RPG :: Inscriere RPG-
Mergi direct la: