Green Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Blood


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre noi

In jos 
+64
Alexandre
Analfabeten (:
Nya
Constantin
Poison
Psycho.
[AdDaMs][FaMiLy]
Lil' Miss Summer
marchie
n1g3l
Anniversary
literarry isane
Extasy!Effect
.cube
snowinwinter
Volturi.
made.by.papercut
Aeroport de vise
Dudette
Inna
Cosmin-cooz
@nDrE! GhEoRgHe
SyssGoesRawrr
x:LoLliPop:x
Loviness
ionutpicus
*[Ghosy]*[Toyz]*
Rallu`
"darky..."
black'n'white
SoriN
Lolliet
Mikami
Tim.
Liqu
Naomita Cata
Luna.
Rhea
Michi
dante134679
CriSsS
Dandelion.
scarba.mica
blink
SoN
'Vaniloquentia'
P-şi-mai-multe
Synapsis.
.Fancy underwear
AnDrEeA
Alexa.
Bloody Mary
bubu
Your Dear,
Andrusk
difficult.song
Capslock mah.
Miss Moneypenny
Don'tFuckWithDanonino
Elodia->d(-_-)b
buburuza :]
Flavy
Strawberry Delight!
maladresse.
68 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
blink

blink


Mesaje : 120
Puncte : 5456
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Braila

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 08:16

Oo holy sh.. atata timp am stat in clasa cu o criminala :O
Sus In jos
http://www.sqweasel.com
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 08:18

da, da. criminala in serie :>
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Your Dear,
Best Dramatic Fic
Best Dramatic Fic
Your Dear,


Mesaje : 34
Puncte : 5365
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 27
Localizare : wherever you want me to be..

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 08:56

da..andra e criminala in serie:)) .. deci ce ziceam..aaa da.. bun venit pe forum..la mai multe [..] :) have fun , post a lot, stay awake,don't drink and smoke while on board:))
Sus In jos
blink

blink


Mesaje : 120
Puncte : 5456
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Braila

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 08:57

Your Dear, a scris:
don't drink and smoke while on board:))
don't worry, I won't Oo Razz
Sus In jos
http://www.sqweasel.com
Your Dear,
Best Dramatic Fic
Best Dramatic Fic
Your Dear,


Mesaje : 34
Puncte : 5365
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 27
Localizare : wherever you want me to be..

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 08:59

i sure do hope so.. cine stie ce se poate intampla..:)) oricum..ai inteles ideea de baza:))

si desigur bun venit si restul userilor noi.. :))
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 09:02

da ma, da. el e sfant O:)
si bun pe post de bara :>
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Your Dear,
Best Dramatic Fic
Best Dramatic Fic
Your Dear,


Mesaje : 34
Puncte : 5365
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 27
Localizare : wherever you want me to be..

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 09:03

hmmm.. ar putea sa fie off.dar.. bara?=)) stii eu si mintea mea perversa si cu imaginatia asta bogata..nah.. deci mai bine explici..
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 09:04

sa explice el daca vrea [-( ca aici nu-i vorba de mine :))
nu prea mi se pare off din moment ce intrebi ceva despre el Razz
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
scarba.mica
Moddie fan-fic
scarba.mica


Mesaje : 38
Puncte : 5375
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Cucumber Land

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/3/2009, 15:30

Hez! Numele meu este Oana, dar prietenii obişnuiesc să îmi zică Mitsu. Am aproape 17 ani şi sunt din Bucureşti. Sunt studentă la japoneza, ador limba şi sper să îmi fac o carieră ce are legătură cu domeniul ăsta. Sunt clasa a 10-a la liceul Ion Creangă.

Ce aş mai putea să spun despre mine? Sunt o fire deschisă, sociabilă, urăsc nedreptatea şi nu-mi plac oamenii care au multiple feţe. Îmi place să scriu, pot spune că m-am apucat de fan ficuri de aproximativ un an. Îmi place de asemenea să scriu proză, in general filosofie sau poezii. Ca puncte slabe ar fi faptul că obişnuiesc sş crtici foarte mult, dar nu sunt impotriva criticii, deci nu mă deranjeză să fiu criticată.

Ca animeuri aş putea face o listă întreagă de animeuri sportive, ţinând cont că le+am văzut pe toate care s-ar putea găsi deocamdata pe net. Câteva titluri
Air Gear special trick ,Aoki Densetsu Shoot!,Aoki Densetsu Shoot! The Movie , Basquash!, Buzzer Beater, Buzzer Beater 2007, Captain Tsubasa: Road to 2002, I'll/CKBC, Major Ookiku Furikabutte, Over Drive, Prince of Tennis,
Prince of Tennis - A Day on Survival Mountain,
Prince of Tennis - Atobe's Gift,
Prince of Tennis: The National Tournament,
Prince of Tennis: The National Tournament Finals,
Prince of Tennis: The National Tournament Semifinals,
Prince of Tennis: The Two Samurai, The First Game,
Shin Captain Tsubasa, Shion no Ou, Slam Dunk, Slow Step, TouchWhistle!, Cross Game, Dan Doh!! , Dear Boys, Eyeshield 21, Ginban Kaleidoscope, Hikaru no Go, Hungry Heart, Wild Striker.
Şi toate animeurile yaoi, nu cred că trebuie să le mai enumăr. XD

Ca hobby-uri, înafară de anime mai includ:
-muzica, în special rock, metal şi cea japoneză.
-literatura, citesc aproape orice, cu mici excepţii.Genuri preferate:SF, romance, aventuri;
-chimie. Sunt pasionată de acest domeniu cam de 2 ani, de când am făcut cunoştinţă pentru prima oară cu un microscop.
-scrisul, da, aici este punctul meu forte. Îmi place să scriu şi sper să am ocazia să pot posta una dintre creaţiile mele.
-manga, sunt pasionată de editat manga, de citit am o listă de aproximativ 1000 de manga

În rest dacă aveti întrebări sunt bine venite. Pe data viitoare… xD
Sus In jos
Miss Moneypenny

Miss Moneypenny


Mesaje : 96
Puncte : 5463
Data de inscriere : 16/10/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/4/2009, 12:04

Mitsu :X ma bucur foarte mult ca te-ai prezentat. stiu ca ai vazut toate animeurile yaoi, era normal avand in vedere cum scrii in domeniul asta :))
sper sa te distrezi aici Despre noi - Pagina 3 523588
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/4/2009, 12:25

bine ai venit mitsu >Very Happy<
sper sa te distrezi p-aici Razz
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Don'tFuckWithDanonino
Best Avatar
Best Avatar
Don'tFuckWithDanonino


Mesaje : 80
Puncte : 5424
Data de inscriere : 16/10/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/4/2009, 12:41

Hei saluuut bom

Am ai auzit despre tinee byee .

Vreau si eu sa citesc o data o creeasti de-a voastra pe tema yaoi rooosu

Si eu sper sa te simti bine pe la noi huuug
Sus In jos
Bloody Mary

Bloody Mary


Mesaje : 20
Puncte : 5338
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 29

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 01:42

Imi cer scuze de intarziere, sunt cam bolnava si cam [prea] ocupata... Welcome to all of you, guys! huuug
Sus In jos
http://bloody--mary.blogspot.com
Dandelion.
Best Dramatic Fic
Best Dramatic Fic
Dandelion.


Mesaje : 24
Puncte : 5343
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 02:05

Aşa. Rândul meu să mă prezit.
Mă cheamă Teodora, dar toţi îmi spun Thea. Stau pe undeva prin Bucureşti şi am 15 ani şi un pic. Sunt elevă la Colegiul Naţional Emil Racoviţă, în clasa a 9-a C, clasă de mate-info.
În general ascult rock, mai ales trupa Three Days Grace, dar mai ascult şi celelalte genuri de muzică. Sunt fană Twilight, The Tudors şi Supernatural. Am mereu probleme cu timpul. Şi nu mai ştiu ce să scriu. [ :-?? ]
Sus In jos
scarba.mica
Moddie fan-fic
scarba.mica


Mesaje : 38
Puncte : 5375
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Cucumber Land

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 02:12

=)) Thanks guyz >Very Happy< Fiti sigur ca ma voi simti bine, oricum eu ma simt intotdeauna bine oriunde, pentru ca obisnuiesc sa vorbesc mult si sa nu ma prea intereseze decat vorbitul. :))
Don'tFuckWithDanonino, ah cred ca ne-am mai avzut pe un alt forum, pentru ca si eu te stiu. :-? Anyway, mersi pentru intampinare.

Miss M.P. si Kidu,l im i pare rau ca veti avea o viata grea cu mine pe forum si ideile mele. :))
Pana data viitoare, nice to meet you all and have fun. :-?

[Later Edit]

Bine ai venit Cenuşă de zahăr ars.
Ma bucur ca vad o fana TDG :X Si pe cineva care se uita la Supernatural, ador serialul ala, [ma rog ador tipii din serialul ala] sunt asa buuu~uni :X Oricum e foarte reusit.
Intrbari xD

1) Scrii? Daca da, ce genuri:>?
2) Te duci la balul bobocilor:>? Ar trebui, e distractiv, si da, sunt tipi buni de fel, mai ales barmanii. :))
3) Ma bucur ca stai in Bucuresti, poate ne vedem pe la otaku [ in caz de te uiti la anime].
4) Ce carti citesti?
5) Iti plac dramele?
Sus In jos
Dandelion.
Best Dramatic Fic
Best Dramatic Fic
Dandelion.


Mesaje : 24
Puncte : 5343
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 02:26

^ Merci mult ^.^

Uhm...păi să o i-au cu începutul:

1.Da, scriu. Am vreo 2 ficuri, unul care nu l-am terminat şi altul care îl scriu acum, dar sunt pe un alt forum. Şi sunt drame amândouă, asta pentru că am o minte mai sadică.

2. Da, mă duc. Mi-am luat ieri bilet. E pe 21 noiembrie, înainte de teza mea de la info.

3. Păi singurul anime la care m-am uitat, dar n-am apucat să-l termin, deoarece am văzut un ep. şi două filme cu acel anime e Death Note. Dar mai era unul care era cu nişte fete care se transformau în pisici. Nu mai ştiu cum se numeşte.

4. Păi toată Twilight Saga, cărţile lui Sandra Brown, cele care le am pentru la şcoală, şi etc.

5. Nu că îmi plac, le ador. Cum am mai spus, am o minte sadică.

Tipi din Supernatural sunt absolut superbi. Dar mie îmi place mai mult de Jared.
Sus In jos
scarba.mica
Moddie fan-fic
scarba.mica


Mesaje : 38
Puncte : 5375
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Cucumber Land

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 02:35

Yeah me too, he's sooo fuc**g hot:> si are niste ochi 8->
Well, distractie placuta la bal, ah si niste actori preferati :>?
How about Oguri Shun-sama, or :-? Matsumoto Jun, sau Tegoshi yuya[il ador pe tipul asta],Hiro Mizushima, Omg sunt toti atat de buni incat nu stiu pe cine sa aleg T.T Ar trebui inchisi pentru asta, le-as face o inchisoare speciala:))
Asa, sper sa postezi fic-urile, mi-ar face placere sa le citesc.
Sus In jos
Dandelion.
Best Dramatic Fic
Best Dramatic Fic
Dandelion.


Mesaje : 24
Puncte : 5343
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Pe undeva prin Bucureşti.

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 02:41

^ Merci mult ^.^ Sper să mă distrez, deşi jumate din clasa mea cică nu vine... Trecem peste.
Actori preferaţi ar fi: Jared Padalecki, Ben Barnes, Jensen Ackles, Ed Westwick, Natalie Dormee şi Kristin Cavallari.
Iar de cei de care mi-ai spus tu, crede-mă că habar n-am.
Cred că o să-l postez doar pe cel care îl scriu acum... Celălalt e mort... Dar o să scriu şi la el
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 06:44

am intarziat deci scuze
vreau sa ii salut pe noii membrii care sunt noi si din cate observ eu sooooper draguti! saluty!
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 07:35

Hy Mitsu :) Eu nu am avut ocazia sa te vorbesc cu tine vreodata :-?
<3 De mult imi doresc sa citesc si eu "Pictand cu sange" dar nu mi-am facut timp. Oricum o sa incerc sa ma apuc de el.

Ah si welcome thea.Fana supernatural? CUte!
Sus In jos
CriSsS

CriSsS


Mesaje : 7
Puncte : 5329
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 30

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/5/2009, 23:29

Salut ma numesc Cristi ... Prietenii imi spun CriS ... am 16 ani ... Sunt din Bucuresti .... Prietena nu am .... imi place sa stau pe forumuri .. si cam atat despre mine Wink daca vcreti sa mai vb .. adaugati derzeul@yahoo.com
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/6/2009, 06:15

criss bine ai venit >Very Happy<
eu te-am adaugat in lista dar nu mi-ai dat accept :))

Later edit: Thea, scuze...acum am vazut ca nu ti-am urat bun venit ss
asa ca bine ai venit >Very Happy<
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
dante134679

dante134679


Mesaje : 1
Puncte : 5308
Data de inscriere : 07/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Braila

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 03:36

aaaaaaaahhh..mda:)) cred k ar trebuiis aincep q un salut.. SALUT! mi se spune dante, am... 16 aproape 17...invat la balcescu..imi placesa cant la kitara \m/ sa citesc... scriu cateodata da mi rar:)) restu...ce conteaza?:))
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 03:38

hellaw alex huuug

scrii rar da' cand scrii imi dai vise perverse :">
ai uitat sa zici ca esti din braila =))

distractie placuta :\m/:
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Michi
Admin



Mesaje : 17
Puncte : 5343
Data de inscriere : 07/11/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 05:12

Konnichi wa minna-san! Eu sunt Michi. Am... o zi si ma bucur ca am fost desemnat mascota forumului. Multumesc celor care m-au sustinut si ma vor sustine in continuare. Sunt platit destul de bine in ciuda crizei economice din perioada asta pentru a presta servicii pe forum.

M-am nascut in Romania, dar parintii mei au insistat sa-mi puna nume japonez pentru ca e "cool". Ma intreb ce s-ar fi intamplat daca m-as fi nascut pe vremea " febrei telenovelelor", probabil ca si acum as continua sa-mi scriu numele.
Michi=Mi [midori]care inseamna verde, si Chi de la sange. Simplu de retinut, avand in vedere celelalte 43 de kilograme de rude. Toti ne numim Michi, dar mama ne striga pe numele de familie sa ne deosebeasca.

Anyway, am deviat de la subiect, care este treaba mea aici. Eu voi fi intotdeauna prezent cand voi va veti inscrie, castiga, veti "imbatrani" stiti voi o gramada de chestii.
Btw ca tot mi-am amintit, nu ma strigati Miki si Mici!!! M-am saturat sa ma strige lumea cu nume de fata, i'm boy T.T.

Deci in concluzie, daca aveti intrebari abia astept sa raspund la ele.
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 05:45

bun venit mici >Very Happy<
mascota noastra dulce :X
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 06:18

mascota? avem mascota? soper... totusi cine este michi? Twisted Evil
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 06:19

michi e pur si simplu mascota noastra :)
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
P-şi-mai-multe

P-şi-mai-multe


Mesaje : 264
Puncte : 5599
Data de inscriere : 01/11/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 06:19

SI cum arata? rooosu
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 06:20

o sa-si puna avatar curand :)
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Michi
Admin



Mesaje : 17
Puncte : 5343
Data de inscriere : 07/11/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 08:58

M-am gandit sa imi fac o schimbare de look. Par asa demodat, ochelarii astia nu se mai poarta si nici hainele cu maneci evazate. :-< O sa imi schimb look-ul, vreau sa par "smarto".
Sunt hotarat, vreau sa fiu cool no matter what! E asa marfa sa fii cool, am vazut azi niste baieti, pentru prima oara mi-am dorit sa am si eu par, dar nu s-a putut. Mama a zis ca tata era chel, dar fratii mei au par. :-?
Oricum, nu-i asa ca arat mai bine ca toti?:">
Sus In jos
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 10:02

michi :)) deci numele asta e atat de :)) ciudat.
si totusi michi unde locuiesti? ce esti? :))
Sus In jos
Michi
Admin



Mesaje : 17
Puncte : 5343
Data de inscriere : 07/11/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 10:09

Eu, deocamdata in Romania, v-am povestit viata mea. Mama e fana drama, asa ca intotdeauna ii zicea tatalui meu, ia uite ce tipi buni, ia uite ce nume, ce ar fi sa ne numim copilul intr-un fel, tata zicea nu ca sa-l numim ca pe un fotbalist, si pana la urma sau inteles la Michi. Bineinteles ca au avut grija sa imi asigure toate ororile din lume, toti strigandu-ma ca pe o fata. In plus, cand m-am nascut eprubeta era prea groasa si am iesit cam durduliu, dar ma rog, a fost in regula. Ciudat e ca sunt singura molecula de sange verde.

Asta s-a intamplat acum ceva timp :-< Mama spunea ca singurul mod in care adolescentii japonezi se puteau revolta era prin vopsirea parului [inca o data problema parului], asa ca a zis sa ma vopseasca si pe mine dar nu a stiut unde sa se opreasca. Asta cica e varianta ei, dar eu cred ca nu vrea sa ii zica tatalui meu ca l-a inselat si de aia am iesit verde.

Tradatoarea!
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/7/2009, 14:01

nu conteaza unde e picatura lui michi, el e cu sufletul in japonia :>
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Rhea

Rhea


Mesaje : 17
Puncte : 5322
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 29

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/9/2009, 00:39

Uhm, am gasit forumul asta la semnatura Andrei pe funny, si am zis why not?
Deci, sunt Paula (Isit. de pe forum) si... whatever, trebuie sa ma duc sa invat la fizica, asa ca daca aveti intrebari, sunt la dispozitia voastra (ma rog, in limitele posibilului). :]
Sus In jos
Miss Moneypenny

Miss Moneypenny


Mesaje : 96
Puncte : 5463
Data de inscriere : 16/10/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/9/2009, 06:01

paula >Very Happy< welcome...>Very Happy<
intrebare.. esti rhea de pe fairy?:">
Sus In jos
Rhea

Rhea


Mesaje : 17
Puncte : 5322
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 29

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/9/2009, 07:39

Nu, desi stiu ca mai era un user cu numele asta. :))
In general stau pe Funny. :)
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/9/2009, 09:30

hellaw paula >Very Happy<
bine ai venit la noi :)
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Luna.

Luna.


Mesaje : 41
Puncte : 5349
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 29

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/9/2009, 11:04

Bine. Am aterizat şi eu. Da, ca de fiecare dată. Oricum, mă ştiţi. Sunt Luna sau Yna şi am 14 ani şi sunt din Turda.
Ascult în general muzică rock şi acum mi-e lene să înşirui formaţii. Îmi place să citesc şi iubesc vampirii în general.
Numărul meu preferat e 3 şi atât. Altceva nu mai ştiu ce să scriu.
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/9/2009, 11:29

hellaw >Very Happy<
speram sa te distrezi la noi huuug

rock on!!\m/
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
blink

blink


Mesaje : 120
Puncte : 5456
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Braila

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/10/2009, 18:05

bump
Sus In jos
http://www.sqweasel.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/11/2009, 06:01

Welcome Luna!
:\m/: :\m/:
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Miss Moneypenny

Miss Moneypenny


Mesaje : 96
Puncte : 5463
Data de inscriere : 16/10/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/11/2009, 10:51

Baby :X ma bucur ca ti-ai facut cont Very Happy btw, tre sa vorbim pe mess:-w acum :-w
Sus In jos
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/14/2009, 02:50

hey ynaaaa you are here too
ma bucur ca te-ai inscris foarte mult ... Very Happy
Sus In jos
Michi
Admin



Mesaje : 17
Puncte : 5343
Data de inscriere : 07/11/2009

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/26/2009, 04:28

bun venit userilor noi huuug
Sus In jos
Naomita Cata

Naomita Cata


Mesaje : 66
Puncte : 5358
Data de inscriere : 27/11/2009
Localizare : oriunde vreti voi

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/27/2009, 06:55

sallut eu sun naomi am 14 ani si sper sa ma distrez aici si mia dat forumul ada collen
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/27/2009, 06:58

haha...
ea e naomi, o colega de la noua mea scoala, e super draguta
dar e primul forum pe care se inregistreaza, deci dak face greseli nu e vina ei Very Happy
chiar ma bucur ca te-ai inscris!!!
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/27/2009, 07:44

hellaw naomi >Very Happy<
hm...care e numele tau?
important e sa citeasca regulamentul ca sa stie cam ce nu trebuie sa faca :)
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Naomita Cata

Naomita Cata


Mesaje : 66
Puncte : 5358
Data de inscriere : 27/11/2009
Localizare : oriunde vreti voi

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/27/2009, 07:51

hello numele meu e naomi si catalina
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime11/27/2009, 07:59

ok. frumos nume Very Happy
ce gen de muzica asculti?
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Continut sponsorizat





Despre noi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Despre noi   Despre noi - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre noi
Sus 
Pagina 3 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Despre Orice

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Blood :: Welcome ! :: Despre noi-
Mergi direct la: