Green Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Blood


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anunturi

In jos 
+10
Tim.
Michi
blink
difficult.song
Synapsis.
Elodia->d(-_-)b
.Fancy underwear
Don'tFuckWithDanonino
Strawberry Delight!
Miss Moneypenny
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 10:16

Hai..sariti;))

In legatura cu schimbarile trebuie sa ne gandim si sa ne punem de acord ce facem adica nu unul sa vrea ceva si altul altceva pentru ca iese o mare salata.(deja mi se face pofta=)) )

Am vazut la unele forumuri ca au o tema centrala de cele mai multe ori muzica,anime sau fan-fic si cam toate se invart in jurul aceleia sau au legatura cu ea.Sincer acum nu stiu cum o sa fie al nostru dupa schimbare si daca aceasta schimbare va schimba ceva.

Pana la noi tratative o sa stau intr-un coltisor..
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 12:18

am citit ce ati spus si daca aveti idei, ziceti-le
eu una nu mai am niciuna Neutral
am incercat tot ce mi-a venit prin minte si nu mai pot
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 12:27

Sincer nu pot sa ma gandesc la ceva doar eu pentru ca atunci ar insemna ca forumul e doar cum vreau eu.As dori sa aflu cum si-ar dori fiecare ca forumul sa fie si poate facem ceva..adica nu cred ca o persoana poate hotara pentru toti.

Ca sa dau un exemplu mi-as spune parerea pe care cred ca i-am zis-o si lui Miss. candva.Ma gandeam ca forumul sa se axeze mai mult pe fan-fic,dar am vazut ca activitate mai multa e la gfx,photography si desene sau altele.

Pana sa ma gandesc la ceva clar vreau sa aflu ce cred si ceilalti,sau macar alti membri din stuff..Ada!What do you think or maybe what idea do you have about this?(Scuze ca am zis in engleza ,dar nu stiu ce m-a apucat)


Deci astept sa vad ce zic si ceilalti si apoi sa mai deschid gura..Ce-am spus mai sus cu fan-fic e doar o idee trecatoare,deci nu-i batuta in cuie si poate fi luata ca exemplu.
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 12:30

forumul initial a fost facut pe fanfic si eu sincer pe asta as vrea sa se bazeze daca mai continua
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 12:32

Si eu as vrea sa mearga pe fan fic si parca m-as simti mult mai bine,desi imi place si acum.Adica as fi ca acasa,literatura si scrisul fiind domeniile mele preferate.Dar n-as vrea ca ceilalti care nu se pricep sa se simta inferiori sau dati la o parte.

Nu cred ca vor disparea celelalte sectiuni ci cum am zis anterior aceasta va fi tema centrala si daca se pune in aplicare o sa incerc sa fac cumva sa aduc mai multe..i don't know..date,sau chestii ce au legatura cu scrisul sau literatura.Daca se vrea,desigur..
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 12:35

ok, ceilalti user va rog sa va dati cu parerea. macar atat
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 12:43

Hmm... eu zic sa punem si carti. Adica sa postam nu sa fie de download :-??
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/8/2010, 23:46

Ma gandisem si eu la acest lucru ,Ada,doar ca n-am mai specificat pentru ca intai asteptam sa se accepte ideea si apoi sa ne gandim ce-am putea adauga.

Totusi daca se doresc carti as dori sa stiu care mai ales ca eu am mai mult romane,decat carti de gen nou sau cum citesc unele adica "Jurnalul lui x" sau "Cocktail" sau habar n-am.Totusi am si poezii sau pot face rost de cam orice carte.

In legatura cu cartile daca se doreste ma gandeam sa se spuna de la inceput sau fiecare sa spuna cam ce carti sau carte poate pune,adica acum n-o sa inceapa fiecare sa psteze 2-3 carti o data.
Sus In jos
P-şi-mai-multe

P-şi-mai-multe


Mesaje : 264
Puncte : 5599
Data de inscriere : 01/11/2009

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 01:27

As avea si eu o propunere.Ca sa aducem userii inapoi.
Lasam un ragaz de o saptamana-doua in care sa fie anuntati toti, iar cand expira timpul limita TOTI userii sa deschida cate un topic nou (indiferent unde e), sau sa aduca cu ei un user nou. [sa faca ceva folositor forumului].
Si as mai propune si un concurs, care sa il aleaga pe userul care a fost ce cel mai mare ajutor in revenirea forumului si sa i se acorde rangul de "Hepler".
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 02:07

da, rang si alea pot sa-i pun Neutral

dar chiar crezi ca o sa faca cineva ceva?

in legatura cu cartile, e buna ideea :)
[ah imi place cocktail <3]
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 02:23

P. o sa incerc sa spun cam ce nu-mi place la ideile tale..da sunt foarte bune,dar pot aparea anumite chestii,sa le numesc asa.

[i]TOTI userii sa deschida cate un topic nou (indiferent unde e), sau sa aduca cu ei un user nou.[/i] -in legatura cu topicul nou sunt cam sceptica;adica da deschide fiecare cate un topic si apoi?daca nu are interes ce facem cu el?il mancam fript.Sau unii ar putea sa ia de pe google sau wikipedia si gata un topic nou..legat de subiect.
Legat de adusul userilor,ar fi frumos sa fim mai multi,dar daca ar fi ca ceilalti sa se inregistreze si apoi sa nu mai intre,tot o pierdere pentru noi ar insemna.

Legat de concurs n-am nimic impotriva si chiar ar fi o mica multumire pentru cel/cea care s-a straduit sa faca ceva si care a si functionat.

Am spus doar ce cred eu ca parte rea si am considerat ca partea buna nu mai trebuie pusa.Scuze de pesimism,dar mereu pun raul inainte.
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 02:27

oricum, daca e sa fie activitate atunci o sa dau most active user [rang si bomboana]
nu m-ar deranja inca un concurs, dar cati ar fi interesati? Neutral
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 02:32

Sa fiu si mai pesimista decat am fost?Da..ca raspuns la intrebarea lui Miss. niciunul sau o sa zica cativa ca participa si apoi zero.Parca era un concurs cu nu stiu ce tema pentru proza,a participat cineva?Nu!E acolo de cand m-am inregistrat eu si tot mort asa sta.

Sincer chiar se crede ca daca trag 3-4 membri o sa se ridice forumul;chiar ma enerveaza si o spun direct si nu-mi pasa ca mi se sare in cap sau ca iau warn sau ban: Mi-e scarba pentru ca unii muncesc si altii stau si se uita..chiar pe unii in doare direct undeva si nu-i intereseaza ca forumul asta o sa fie mai mort decat e..asta daca e posibil sa scada si mai mult.
Sus In jos
P-şi-mai-multe

P-şi-mai-multe


Mesaje : 264
Puncte : 5599
Data de inscriere : 01/11/2009

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 03:14

Dar sa ne uitam putin la situatia actuala:
sunt doar 2-3 membrii care mai intra din cand in cand pe forum, si din acestia 2 sunt interesati doar de 2-3 topicuri.
si un user o data ce a parasit un forum e greu sa se intoarca inapoi.
Topicurile actuale sunt ori vazute, ori abordate, ori considera ca nu sunt interesante. altfel, activitatea ar fi fost mai mare.
SI din toti userii pe care ii avem circa juamtate sunt interesati in mod special de partea de literatura.; jumatate din care un sfert nu mai dau pe aici.Restul?
Daca reusim sa aducem useri noi, nu o sa ne ajute foarte mult deoarece userii vechi nu mai sunt interesati.si am fi avut nevoie de ceva care sa ii stimeuleze si pe veterani sa se intoarca.

Va prezint situatia mea personala: nu am citit toate ficurile, deci partea de literatura nu ma capteaza foarte mult. Singurul loc in care pot posta cand intru pe forum sunt 2-3topicuri de la Community
Restul topicurilor care m-au interesat le-am abordat deja si nu imi mai capteaza interesul.
DAca vrem int-radevar sa inviem forumul ar trebui sa ne asumam niste riscuri si sa incercam tot ce se poate.
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 03:33

am citit si yo ce ati scris pe aici :))
ideea lui pen, cea cu userii care4 sa faca topicuri si etc.. hmm... faza cu facutul topicurilor nu e prea buna. Sa presupunem ca o sa avem o gramada de topicuri, dar toate abandonate :-??
iar faza cu rangu este geniala. asta o sqa motiveze userii sa ajute :-??
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
P-şi-mai-multe

P-şi-mai-multe


Mesaje : 264
Puncte : 5599
Data de inscriere : 01/11/2009

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 03:42

* sa mentionez ca, atunci cand am spus ca "Daca reusim sa aducem useri noi, nu o sa ne ajute foarte mult "
ma refeream la faptul ca daca nu sunt noutati pe forum, doar userii noi o sa mai posteze. Daca o sa ii avem si pe aia
Sus In jos
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 03:58

Eu ii dau dreptate lui Pen si asta pentru ca la fel gandesc si eu si cred ca, cand spun asta e mai bine sa aiba 2 persoane aceeasi parere decat sa aiba pareri diferite. Si aici la fel, eu cu Pen avem o pareri nu prea diferite dar ceilalti useri au si alte pareri si se pare ca nu coincid cu ale mele sau ale lui Pen si asta pentru ca fiecare doreste altceva si daca parerile sunt comune asta se intampla rar si nu pe scara larga.
In legatura cu inactivitatea.... ei bine eu cred ca da este vara este cald este frumos oamenii ar vrea sa stea mai mult afara, sa se duca in parc sau la plimbare sau sa faca ceva afara, pentru ca a venit vara si e cald si iar ma repep. DAR seara macar 10-20 minute ar putea acorda atentie si acestui forum DAR probabil ca unii se inscriu pe mai multe forumuri si procedeaza la fel ca si cum procedeaza aici.
Acum trebuie sa plec dar voi continua sa spun mai tarziu ce am de spus.


Ultima editare efectuata de catre Tymy-AMG in 4/9/2010, 12:19, editata de 1 ori
Sus In jos
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 04:52

Ahm..am citit toate posturile ce l-au urmat pe al meu si chiar n-o sa le iau la rand ci o sa spun ce cred eu chiar daca Tymy n-a terminat ce are de spus din cauza lipsei de timp,s-o numesc asa.(Tymy n-o lua in nume de rau).

In legatura cu userii ,daca o sa apara membri noi sau revin si cei vechi cred ca o sa se intample ceva si cu postatul.Chiar daca nu sunt noutati pe forum membri daca vor tot or sa stea si o sa gaseasca sau o sa gasim ceva care sa placa tuturor.

Cum zicea Tymy avem pareri diferite ,dar intr-un punct toti ne intelegem;adica vrem ca forumul sa-si continue viata si sa fie cum a fost sau mult mai bine.Eu nu vreau neaparat literatura(ca tema)pentru ca am vazut,cum am zis ieri parca,multe posturi sunt la gfx,photography si altele in domeniul ala.

In concluzie pentru binele forumului as accepta orice tema care ar merita si care i-ar face si pe ceilalti sa nu mai stea in colturi si doar sa priveasca.E chiar asa de greu sa renuntam la o faramita ca sa fie bine la toti si sa ne simtim toti bine?Nu cred..
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 07:06

amm, am ajuns si eu Neutral

forumul cand l-am facut am vrut sa se axeze pe literatura, nu am vrut forum de grafica sau altceva
desigur ca nu poate fi doar literatura pe el si avem mai multe categorii
dar din atatea ficuri nu cred ca nu poti gasi unul care sa-ti placa si sa-l citesti
sau mai dai pe la o proza, la o poezie
ca eu nu vreau acum de exemplu sa atrag useri care sa fie interesati de sectiunea...dau un exemplu: download pt ca stiu ca majoritatea nu vor avea nicio tangenta cu ficurile
si aici lumea nu ar comunica, si fiecare ar intra pe forum la 2-3 topicuri care-l intereseaza

topicuri in prostie nu o sa facem pentru ca stiu ca o sa ramana goale

si daca lumea ar fi activa, normal ca ar fi noutati :)

ah, acum trebuie sa plec, revin diseara :)
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 08:19

Deci oameni buni,ne-am intins pe aproape o pagina si n-am facut decat sa ne spunem parerile injumatatite sau sa spunem ca x nu e de acord cu y sau ca ar fi bine asa si pe dincolo.

Daca forumul va deveni mai mult fan-fic nu insemna ca toti membri vor fi luati si spanzurati la sectiunea aia;cei care nu vor si n-au ce cauta acolo pot sta la celelalte sectiuni adica muzica,anime,manga si ce mai avem.

Pot spune ca nici eu nu sunt mereu cu literatura si as putea fi activa si la manga pentru ca citesc extrem de mult(mai ales yaoi) si am inceput de ceva timp sa citesc si alte genuri ca fantastic si shoujo.Ma atrage si muzica,pentru ca ascult tot timpul si am putea dezvolta si face frumoase si aceste sectiuni.Adica sectiunea manga n-are decat un topic sau doua...doar atat?Pe alte forumuri sunt foarte multe topicuri la o asa sectiune si as deschide,dar as avea cu cine vorbi?Cei de prin colturi poate mai ies si ei la lumina..

Deci acum sincer...vreti sa facem ceva sau doar vorbim asa ca sa treaca timpul.Sincer nu suport sa vorbim dupa deget si sa nu spunem nimic clar.Eu vreau sa fac ceva..am cu cine si ce?!


P.S.Poate credeti ca ma dau mare ca-s nu stiu ce pe forum sau ca-s mai noua..nu!M-am atasat de forum si cum am mai zis nu-mi place sa-l vad asa.
Sus In jos
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 12:30

Eu sunt de acord sa ajut dar de luni timpul meu va fi limitat din cauza scolii ...am proiecte si trebuie sa invat si pentru bac. Dar cand o sa pot o sa ajut .... o sa ma mai gandesc la cate ceva ce ar fi de folos. Dar sunt destul de sigur ca userii care ne-au parasit nu se vor mai intoarce probabil si din cauza ca sunt activi si pe alte forumuri sau au alte activitati...eu de exemplu joc Triburile pe 2 lumi....ma uit la seriale si ii ajut pe cei de pe mess.....ma uit si la filme si foarte rar mai apuc sa ma joc.....in ultimul timp petrec mult timp pe mess si nu doar ca sa vorbesc ci ca sa ajut. Iar dupa ce am lasat postul de mai sus am plecat putin la plimbare in parc tocmai de asta am spus ca trebuie sa plec dar ca voi continua sa scriu. Si am facut-o.
Si eu cred ca degeaba dezbatem problema....doar atat nu ajunge trebuie sa luam si masuri.
Sus In jos
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 12:37

Tymy fiecare o sa fie ocupat cand incepe scoala si chiar te inteleg,desi sunt doar clasa a Xa.Totusi se face din nou repartitia si eu vreau sa ma duc la un alt profil si ma tot sacaie sa dau diferente din primi doi ani de liceu din niste materii ce nu le-am facut.Totusi vreau sa ma mult la un alt liceu asa ca trebuie sa ma interesez si de aia..plus ca profesorii s-au pus cu lucrarile pe noi.

Revenind la problema cu forumul,stiu ca trebuie sa luam masuri si le vom lua atunci cand vom sti clar ce trebuie sa facem.Pana atunci..mai vedem.
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/9/2010, 13:58

vreau si eu fapte, nu vorbe. pana ne hotaram ce facem, hai sa postam unde putem :) si poate ca daca o sa fim mai multi activi o sa revina si alti useri
putem incerca :)
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/10/2010, 03:06

eu sunt de acord.
[dar imi cer scuze, eu nu voi mai putea intra ceva timp pt ca calculatorul de qacasa e stricat iar Sad... ]
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/10/2010, 05:45

Daca vrei, poti. Ada eu am spus ca te ajut,dar daca nu vrei sa te ajut...cum doresti.
Sus In jos
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/10/2010, 10:11

Ahm Timirsky nu cred ca aici ajuti daca vrea nu stiu cine sau nu,ci ajuti pentru ca vrei sau chiar doresti sa faci ceva cat de mic pentru acest forum ce parca a ajuns o barca in deriva si toti sar sa scape cat mai repede de pe ea.

Sincer,am mai intrat astazi pe forum si am vrut sa postez;ce m-a impiedicat a fost faptul ca n-am avut unde.Normal o sa ziceti ca aveam pentru ca forumul e destul de mare si are de toate.Da are!Dar daca deja am postat la unele topicuri si inca e cetos si nesigur pe aici sincer..poate suna tampit si chiar nesimtit,ca tot eu fac si zic ca vreau sa se ridice,dar daca posteaza doar doi,trei membri credeti ca e destul?Eu tind ca nu..
Sus In jos
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/10/2010, 12:04

Eu nu ma refeream la asta, eu spuneam ca daca vrea sa intre o sa intre pentru ca am spus ca o ajut eu cu pc-ul. Eu cred ca voi face si nu voi mai spune nimic pentru ca faptele conteaza nu vorbele.....am nevoie doar de timp pentru ca sa fac ceva.
Sus In jos
literarry isane
Moddie fan-fic
literarry isane


Mesaje : 340
Puncte : 5562
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 30
Localizare : intr-un nor de fum..

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime4/10/2010, 14:14

Atunci imi cer scuze,dar nu aveam de unde sa stiu.Oricum nici eu nu mai comentez,degeaba vorbesc daca nu fac nimic si nici pe loc nu pot;adica am nevoie de timp.

Cam atat si sa speram ca o sa facem ceva..intr-un final.:)
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime6/21/2010, 16:26

Dupa cum cred ca se vede, am schimbat lookul forumului. Eu voi incerca din nou sa il invii, o sa postez, o sa vorbesc cu useri. Acum sa vedem ce va iesi.
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime6/24/2010, 14:57

Da e frumos, mie imi place. Vreau la mare =))
Si eu te voi ajuta. Dar momentan nu prea pot ca saptamana viitoare am bacul. Ma mai gandesc cum as putea sa fiu de ajutor.
O sa mai trec pe forum din cand in cand si dupa bac o sa intru zilnic....sper.
Sus In jos
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime6/25/2010, 03:08

In curand idei noi! Discut inca cu andra despre asta looove
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime6/25/2010, 05:21

sooo, rares si-a recapatat functia de moderator global, nu cred ca e nevoie sa explic. daca vreti motive spuneti :)

felicitari, sa te tii de treaba >Very Happy<

asa, legat de lucrurile noi, mai sunt cateva detalii de pus la punct si o sa anunte el :)
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime6/25/2010, 05:49

deocamdata un look nou facut de mine. sa vina cat mai multi
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime9/18/2010, 05:50

Look nou de toamna, facut in totalitate de mine. Daca nu va place ceva spuneti aici, dati sugestii si voi incerca sa schimb.
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime9/18/2010, 05:54

E frum e frumos e frumooooos
E asa de frumos looove :))
Talentoasooo :)) A iesit super, imi place :X
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime9/18/2010, 06:03

ma bucur ca-ti place ada >Very Happy<
as fi incantata daca as mai primi pareri :">
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime9/18/2010, 07:19

e foarte dragut lookul, poate singura problema e scrisul de la banner :-? si movul ala
dar e very nice
Sus In jos
Strawberry Delight!
Admin
Strawberry Delight!


Mesaje : 1746
Puncte : 7185
Data de inscriere : 14/10/2009
Varsta : 28
Localizare : dark side. we have hentai :]

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime9/18/2010, 07:52

am impresia ca-l am si fara scris, deci as putea sa-l schimb. o sa ma uit Very Happy

LE: gata, l-am modificat. sper ca asa e bine
Sus In jos
https://green-blood.catsboard.com
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime9/20/2010, 04:52

e ok in special fontul de jos Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anunturi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi   Anunturi - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Anunturi
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» <Anunturi>

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Blood :: Welcome ! :: Administrare-
Mergi direct la: