Green Blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Green Blood


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 The vampire diaries

In jos 
+6
"darky..."
[AdDaMs][FaMiLy]
P-şi-mai-multe
Inna
difficult.song
.Fancy underwear
10 participanți
AutorMesaj
.Fancy underwear
Moderator
.Fancy underwear


Mesaje : 590
Puncte : 5990
Data de inscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Valsez peste visele imposibile.

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime11/1/2009, 08:01

The vampire diaries The-vampire-diaries-201995l-imagine
The Vampire Diaries (Serial TV)
Elena, una dintre cele mai populare eleve din liceu a avut parte in urma cu 4 luni de o mare tragedie : parintii ei au murit intr-un accident de avion .Astfel aceasta , impreuna cu fratele ei, in varsta de 15 ani trebuie sa faca fata durerii. Anul scolar tocmai a inceput. Elena impreuna cu prietenele sale sunt fascinate de prezenta unui nou stundent, tanar misterios si carismatic pe nume Stefan. Cei doi tineri au inceput sa vorbeasca , pe scurt facandu-si ochi dulci .Ceea ce nu stie Elena este ca Stefan este de fapt un vampir in varsta de 200 de ani. Chiar daca este un vampir Stefan incearca sa-si ascunda acete instincte . Stefan are un frate , pe nume Damon care , fata de Stefan tot ceea ce face este sa-si faca treaba de vampir, sa faca rau oamenilor , incercand chiar sa o omoare pe Elena, astfel s-a declansat o adevarata rivalitate intre cei doi frati Serialul The Vampire Diaries este o adaptare a unei serii de carti publicate in 1991.
* Nina Dobrev as Elena Gilbert
* Paul Wesley as Stefan Salvatore
* Ian Somerhalder as Damon Salvatore
* Steven R. McQueen as Jeremy Gilbert
* Sara Canning as Jenna Sommers
* Katerina Graham as Bonnie Bennet
* Candice Accola as Caroline Forbes
* Zach Roerig as Matt Donovan
* Michael Trevino as Tyler Lockwood
* Kayla Ewell as Vickie Donovan

Ce pot spune inafara de faptul ca e genial? Personajele pot spune ca sunt bine alese si imi place mult ca este un serial, nu un film ce se termina mult prea repede uneori. Pot spune ca the vampire diaries m-a facut sa cred ca twilight e deja prea demodat :675: Hmm ca personaje mi se pare ca Ian joaca foarte bine si i se potriveste rolul de bad guy. Nu imi place Paul Wesley, mi se pare ca nu e chiar pentru el rolul, e cam urat :5474746: dar anyway una peste alta mi se pare un serial care merita vizionat
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime11/5/2009, 07:06

l-am download acum de pe torrent.. si caut subtritari acum...
dar am aruncat si eu un ochi si sincer momentan mi se pare foarte super... mai ales faza cu vampiri care sunt vampiri... si fac ca vamprii
(revin cu un com normal mai trz, dua ce vad mai mult din el)

Very Happy

gata: leamvazut pe primele 10... am ramas cu gura cascata la ultimul... sraca elena... wow, este cel mai tare serial pe care lam vazut pana acum
il bate de-departe pe twilight sau altele, este incredibil!!!!!!!!Evil or Very Mad
cred ca mam indragostit :)
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Inna

Inna


Mesaje : 98
Puncte : 5337
Data de inscriere : 23/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Micul Paris

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime1/24/2010, 04:16

Cred k o sa-l caut si eu..pare interesant

tongue
Sus In jos
http://jellybeanxoxo.hi5.com
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime1/24/2010, 07:04

Da da.
a aparut al 11 episod. si l-am vazut aseara. a fost... suuuuuuuper
il ador pe damon!! looove
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
P-şi-mai-multe

P-şi-mai-multe


Mesaje : 264
Puncte : 5599
Data de inscriere : 01/11/2009

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/14/2010, 01:29

Hm. ma apucasem de el dar m-am oprit pe la episodul 5.
Nu ca n-ar fi bun dar nu prea ma impresioneaza
Sus In jos
[AdDaMs][FaMiLy]

[AdDaMs][FaMiLy]


Mesaje : 50
Puncte : 5249
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : Acolo unde ma duce gandul, unde se termina pamantul si mai concret in Orasul Fara Suflete.

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/14/2010, 03:35

Eu am ajuns la episodul 9 ca am asteptat sa apara si sa citesc cel putin prima carte, acum o am si pe a2a , dar n-am timp sa citesc. Imi plac ambele la fel de mult, dar serialul e nu stiu parca mai marfa.
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/14/2010, 03:53

yey mie imi place :))
acum, pe 25 martie apare episodul 15 = ))
oricum, ca ecranizare e mai tare decat filmu' twilight. Wink
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
[AdDaMs][FaMiLy]

[AdDaMs][FaMiLy]


Mesaje : 50
Puncte : 5249
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : Acolo unde ma duce gandul, unde se termina pamantul si mai concret in Orasul Fara Suflete.

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/14/2010, 06:07

Ada Cullen a scris:
)
acum, pe 25 martie apare episodul 15 = ))

Da:X si Supernatural:X I can't wait. Surprised
Sus In jos
"darky..."

The vampire diaries 40-97


Mesaje : 33
Puncte : 5318
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 29
Localizare : in dreams

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/14/2010, 08:21

Deci iubesc serialu:|..

Mi-a placut de la inceput. Mi se pare chiar reusit filmu,sper sa aibe muuulte sezoane>:)
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/14/2010, 12:11

yep Very Happy
au zis ca sezonul asta nu o sa mai aiba intreruperi si vacante Very Happy
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
[AdDaMs][FaMiLy]

[AdDaMs][FaMiLy]


Mesaje : 50
Puncte : 5249
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : Acolo unde ma duce gandul, unde se termina pamantul si mai concret in Orasul Fara Suflete.

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/15/2010, 06:16

Sezonul doi e deja confirmat! Abia astept.
Sus In jos
Dudette

Dudette


Mesaje : 38
Puncte : 5270
Data de inscriere : 25/01/2010

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/16/2010, 12:15

Deci damon e genial. Am inceput sa ma uit si eu la seriale acum o saptamana deoarece mi.au recomandat doua colege. In 3 zile am devorat toate cele 14 episoade, acum astept cu nerabdare sa vina 25 martie.
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime3/16/2010, 13:07

Dudette a scris:
Deci damon e genial. Am inceput sa ma uit si eu la seriale acum o saptamana deoarece mi.au recomandat doua colege. In 3 zile am devorat toate cele 14 episoade, acum astept cu nerabdare sa vina 25 martie.

Ah... eu il iubesc pe damon... ah, si are asa ochii frumosiiiiii looove
sisisi... hmmm.... sincer, merita sa-l vezi Very Happy
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Miss Moneypenny

Miss Moneypenny


Mesaje : 96
Puncte : 5463
Data de inscriere : 16/10/2009

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime6/21/2010, 17:53

Eu am citit cartile, la serial nu am ajuns inca, insa din cate am inteles de la o prietena e destul de bun si am de gand sa il vad si eu. Sunt sigura ca o sa-mi placa, desi actorii nu ma prea incanta, in afara de tipa care o joaca pe Elena. Cred ca e reprezentativa, chiar daca nu e blonda...
Sus In jos
Tim.

Tim.


Mesaje : 343
Puncte : 5632
Data de inscriere : 30/11/2009
Localizare : Timisoara

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime6/24/2010, 16:49

Mi-a placut foarte mult si pana apare sezonul doi, mai il iau o data de la inceput =))
Sus In jos
Wild.Hunter




Mesaje : 14
Puncte : 5050
Data de inscriere : 05/08/2010

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime8/5/2010, 06:49

E serialul meu preferat.
Abia astept sa apara sezonul 2. Imi place foarte mult de Damon, Alaric si Jeremy.
Imi placea si Anna, dar ... stiti voi.
E foarte diferit acest serial de Twilight si dupa parerea mea, e mult mai bun.
Sus In jos
difficult.song
Moderator
difficult.song


Mesaje : 1470
Puncte : 6877
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 29
Localizare : Sub aripa unui inger intunecat si pe taramul unde pot respira numai vise. Si imi place aici :X

The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime8/5/2010, 10:36

Da... ard de nerbadare pana cand va incepe sezonul 2... Si este mult mai bun decat twilight. Si toate personajele sunt geniale Wink
Sus In jos
http://strange-song.blogspot.com/
Continut sponsorizat





The vampire diaries Empty
MesajSubiect: Re: The vampire diaries   The vampire diaries Icon_minitime

Sus In jos
 
The vampire diaries
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Blood :: Community :: Movies and TV-
Mergi direct la: